Wedstrijden

Wedstrijden

Bericht aan de ouders! 
Elke zwemmer die niet kan deelnemen aan een wedstrijd omwille van ziekte, bezorgt een medisch attest voor de wedstrijddag(en) op het secretariaat. Dit attest dient ten laatste op de dag na de wedstrijd ingediend te worden. Bij gebrek aan een medisch attest dient de zwemmer alle inschrijvingsgelden te vergoeden en wordt ook een boete aangerekend van 15,00 euro per race.
Alle voorprogramma's, inschrijvingen en de uitslagen van de wedstrijden kunnen jullie hieronder raadplegen 
TIP: Elke zwemmer kan zijn eigen besttijden altijd raadplegen via Swimrankings.
TIJDIG INSCHRIJVEN: let altijd op de uiterste inschrijfdatum op de website. Na het overschrijden van deze datum sluiten de inschrijvingen af. Het is niet de datum vermeld op het voorprogramma die telt, het sportsecretariaat van KZK moet de inschrijvingen nog kunnen verwerken en doorgeven aan de organisatie.

Juli

Zwembad: Piscine Olympique Helios Charleroi          Uiterste Inschrijfdatum: 08/07/2018
Bijlages: Programma BK cat WE2 2018, Limiettijden BK cat WE2 2018
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor 15+ op selectie (limiettijden)
Zwembad: Piscine Olympique Helios Charleroi          Uiterste Inschrijfdatum: 30/06/2018
Bijlages: Limiettijden BJK 2018, Programma BJK 2018
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor 11-12-13-14-jarigen op selectie (limiettijden)
Zwembad: Zwembad Izegem          Uiterste Inschrijfdatum: 25/06/2018
Bijlages: Programma zomercriterium 2018
Reeds Ingeschreven: Desmet Xenia, Desmet Xyla, Desmet Xaria
Official(s):
Trainer(s): Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd in open luchtbad 50 m voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team. In samenspraak met de trainer kunnen de leden van het Jeugdteam en KZK-team deelnemen bij gebrek aan meerdere limieten voor het BK. Een zwemmer mag worden ingeschreven voor alle wedstrijden waarop hij/zij GEEN A-limiet heeft gezwommen op de uiterste datum van inschrijving - 02 juli 2018. Inschrijven zonder tijd is niet toegelaten
Zwembad: Zwembad Izegem          Uiterste Inschrijfdatum: 25/06/2018
Bijlages: Programma zomercriterium 2018
Reeds Ingeschreven: Desmet Xenia, Desmet Xyla, Desmet Xaria
Official(s):
Trainer(s): Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd in open luchtbad 50 m voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team. In samenspraak met de trainer kunnen de leden van het Jeugdteam en KZK-team deelnemen bij gebrek aan meerdere limieten voor het BK. Een zwemmer mag worden ingeschreven voor alle wedstrijden waarop hij/zij GEEN A-limiet heeft gezwommen op de uiterste datum van inschrijving - 02 juli 2018. Inschrijven zonder tijd is niet toegelaten
Zwembad: Zwembad Izegem          Uiterste Inschrijfdatum: 25/06/2018
Bijlages: Programma zomercriterium 2018
Reeds Ingeschreven: Desmet Xenia, Desmet Xyla, Desmet Xaria
Official(s):
Trainer(s): Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd in open luchtbad 50 m voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team. In samenspraak met de trainer kunnen de leden van het Jeugdteam en KZK-team deelnemen bij gebrek aan meerdere limieten voor het BK. Een zwemmer mag worden ingeschreven voor alle wedstrijden waarop hij/zij GEEN A-limiet heeft gezwommen op de uiterste datum van inschrijving - 02 juli 2018. Inschrijven zonder tijd is niet toegelaten
Zwembad: Zwembad Ter Borcht Meulebeke          Uiterste Inschrijfdatum: 25/06/2018
Bijlages: Voorprogramma Eendjescriterium 2018
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor 9-10-jarigen - CW3 voor de 9-jarigen : maximum 2 wedstrijden van maximaal 100 m OF maximum één wedstrijd van 200 m of 400 m. voor de 10-jarigen : maximum 2 wedstrijden van maximaal 100 m OF maximum één wedstrijd van maximaal 100 m EN één wedstrijd van 200 m OF maximum één wedstrijd van 400 m

Juni

Zwembad: Het Badhuis          Uiterste Inschrijfdatum: 13/06/2018
Bijlages: Voorprogramma MZK 24/06/2018
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Nollet Ralph, Aelvoet Willem , Verbrugge Lucas, Christiaens Annabel, Desmet Milan, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Labaere Levi, Decupere Cedric, Vandendorpe Florence, Maes Kato, Christiaens Jutta, Pappyn Ella, Lemaire Yaron
Official(s): Heyerick Dieter, Guillemyn Vincent, Parmentier Brecht, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Duck Chantal
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie, Desmet Filiep
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team (iedereen zwemt verplicht de 2 voorziene wedstrijdnummers)

Mei

Zwembad: Les Dauphins Moucron          Uiterste Inschrijfdatum: 30/04/2018
Bijlages: Voorprogramma Moeskroen 21/05/2018, Overzichtslijst volgens programmanummer Moeskroen 21/05/18, Namenlijst Moeskroen 21/05/18, Opvolgingslijsten Moeskroen 21/05/18, Volledige uitslag Moeskroen 21/05/2018, KZK uitslag Moeskroen 21/05/2018
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Vermoere Sarah, Mestdagh Arne, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Matthys Robbe, Debooser Thibaut, Verschuere Lucas, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Matthys Niels, Nollet Ralph, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Milan, Matthys Annelien, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Meuleman Mathis, Labaere Levi, Knockaert Eppojan, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence, Christiaens Jutta, Pappyn Ella
Official(s): Parmentier Brecht
Trainer(s): Herreman Kurt
Afgevaardigde(n): Desmet Filiep
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team
Zwembad: Zwembad Magdalena Kortrijk          Uiterste Inschrijfdatum: 07/05/2018
Bijlages: Voor programma 200 m van Tielt 19-20/05/2018, Programma zondag 20/05/18, Uitslag zondag 20/05/18, KZK-uitslag Tielt 200 m
Reeds Ingeschreven: Christiaens Marloes
Official(s): Guillemyn Vincent
Trainer(s): Vanhaeke Heidi
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1 - CW2 - CW3 (Jeugdteam - KZKteam en T-team op selectie) (wedstrijd voor 13 jaar en ouder)
Zwembad: Stedelijk zwembad Tielt          Uiterste Inschrijfdatum: 07/05/2018
Bijlages: Voorprogramma 200 m van Tielt 19-20/05/2018, Inschrijfbevestiging 200 m van Tielt 19-20/05/2018, Overzichtslijst volgens programmanummer 200 m van Tielt, Opvolgingslijsten Tielt 19-20/05/18, Namenlijst 19-20/05/18, Uitslag zaterdag 19/05/18
Reeds Ingeschreven: Duyvejonck Thomas, Christiaens Jutta, Pappyn Ella
Official(s):
Trainer(s): Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1 - CW2 - CW3 (Jeugdteam op selectie) (wedstrijd voor 9 tem 12 jaar)
Zwembad: Zwembad Rozebroeken Gent          Uiterste Inschrijfdatum: 21/04/2018
Bijlages: Volledige uitslag BK OPEN 2018, KZK-uitslag BK OPEN + JEUGDFINALES 2018, , , ,
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Duck Chantal
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie - limiettijden - Voorlopige uitslag via toptime
Zwembad: Zwembad Rozebroeken Gent          Uiterste Inschrijfdatum: 18/04/2018
Bijlages: Reglement + Voorprogramma Firstmeeting 2018, Inschrijfbevestiging FIRSTmeeting 2018, Ingekleurd programma zondag First 2018, Regeling inzwemmen, Uitslag zondag Firstmeeting 2018, KZK-uitslag Firstmeeting 2018
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Cokelaere Marit, Aelvoet Willem , Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Labaere Levi, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence
Official(s): Parmentier Brecht, De Wasch Eva
Trainer(s): Herreman Kurt, Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie, Desmet Filiep
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW 1 - CW 2 - CW3 - KZK Jeugdteam - KZK Team - KZK T Team
Zwembad: Zwembad Rozebroeken Gent          Uiterste Inschrijfdatum: 18/04/2018
Bijlages: Reglement + Voorprogramma Firstmeeting 2018, Inschrijfbevestiging FIRSTmeeting 2018, Namenlijst KZK Firstmeeting 2018, Overzichtslijst volgens programmanummer Firstmeeting, Opvolgingslijsten Firstmeeting 2018, Uitslag zaterdag Firstmeeting 2018
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Vermoere Sarah, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Cokelaere Marit, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Desmet Milan, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Meuleman Mathis, Labaere Levi, Knockaert Eppojan, Christiaens Jutta, Pappyn Ella
Official(s): Guillemyn Vincent, De Wasch Eva, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Duck Chantal, Herreman Kurt, Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW 1 - CW 2 - CW3 - KZK Jeugdteam - KZK Team - KZK T Team
Zwembad: Zwembad Zwevegem          Uiterste Inschrijfdatum: 09/04/2018
Bijlages:
Reeds Ingeschreven: Desmet Xenia, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Meuleman Mathis
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n): Desmet Filiep
Extra Informatie: GEANNULEERD WEGENS TECHNISCHE PROBLEMEN MET HET ZWEMBAD!!!

April

Zwembad: Piscine Lycee Technique Ettelbruck          Uiterste Inschrijfdatum: 01/04/2018
Bijlages: Wedstrijdprogramma zaterdag Ettelbruck 2018, Wedstrijdprogramma zondag Ettelbruck 2018, Opvolgingslijsten Ettelbruck 2018, Overzichtslijst per programmanummer Ettelbruck 2018, KZK-uitslag CIVE Ettelbruck 2018, Volledige uitslag CIVE Ettelbruck 2018
Reeds Ingeschreven:
Official(s): Heyerick Dieter, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Duck Chantal, Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n): Oosterlynck An
Extra Informatie: Internationale wedstrijd over 2 dagen met limieten - op selectie trainers
Zwembad: Stedelijk Zwembad Ieper          Uiterste Inschrijfdatum: 03/04/2018
Bijlages: Voorprogramma 15/04/2018, Namenlijst IC Ieper 15/04/2018, Overzicht inschrijvingen Ieper 15/04/2018, Overzicht volgens programmanummer Ieper 15/04/2018, KZK-uitslag Ieper 15/04/2018, Volledige uitslag Ieper 15/04/2018
Reeds Ingeschreven: Verschuere Lucas, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Christiaens Marloes, Desmet Milan, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas
Official(s): Tydtgat Sofie, Gaillez Sabrina
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW 1 - CW 2 - CW 3
Zwembad: Pieter van den Hoogenband zwemstadion          Uiterste Inschrijfdatum: 20/03/2018
Bijlages: Inschrijflijst Arena Juniorcup Eindhoven, Namenlijst Arena Junior Cup Eindhoven, KZK-uitslag ARENA jeugdcup
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie voor KZK T-Team
Zwembad: Pieter van den Hoogenband zwemstadion          Uiterste Inschrijfdatum: 20/03/2018
Bijlages: Overzichtslijst volgens programmanummer, Namenlijst Swimcup Eindhoven 2018, Inschrijfbevestiging Swim Cup Eindhoven, KZK-uitslag Swimcup Eindhoven
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie voor KZK T-Team

Maart

Zwembad: Zwembad Rozebroeken Gent          Uiterste Inschrijfdatum: 10/03/2018
Bijlages: Voorprogramma Mega Swim Meet 2018 25/03/18 AM, Ingekleurd programma MEGA SWIMMEET 25/03/2018
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Cokelaere Matthijs, Mattens Edith, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Libbrecht Emma, Cokelaere Marit, Nollet Ralph, Aelvoet Willem , Parmentier Marie-Julie, Vandromme Lore, Labaere Levi
Official(s): Heyerick Dieter, Vanhaeke Heidi, Parmentier Brecht, Gaillez Sabrina
Trainer(s):
Afgevaardigde(n): Vanhaeke Heidi
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1/Jeugdteam/KZK-team/KZKT-team (wedstrijd voor open categorie)
Zwembad: Zwembad Rozebroeken Gent          Uiterste Inschrijfdatum: 10/03/2018
Bijlages: Voorprogramma Mega Swim Meet 2018 25/03/18 PM, Uitslag zondag Mega swimmeet 2018 reeksen, Uitslag finales Mega swimmet 2018, KZK-uitslag Mega swimmeet 2018
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Mattens Edith, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Libbrecht Emma, Cokelaere Marit, Nollet Ralph, Aelvoet Willem , Parmentier Marie-Julie, Vandromme Lore, Labaere Levi
Official(s): Vanhaeke Heidi
Trainer(s):
Afgevaardigde(n): Vanhaeke Heidi
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1/Jeugdteam/KZK-team/KZKT-team (wedstrijd voor open categorie)
Zwembad: Zwembad Rozebroeken Gent          Uiterste Inschrijfdatum: 10/03/2018
Bijlages: Voorprogramma Mega Swim Meet 2018 24/03/18 PM, Uitslag MEGA Swimmeet 2018 zaterdag, , , ,
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Verhelle Maegen, Libbrecht Emma, Cokelaere Marit, Aelvoet Willem , Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore
Official(s): De Wasch Eva
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1/Jeugdteam/KZK-team/KZKT-team (wedstrijd voor leeftijd 9-14)
Zwembad: Zwembad Zwevegem          Uiterste Inschrijfdatum: 09/03/2018
Bijlages: Voorprogramma 18032018, Namenlijst IC 18/03/2018, Inschrijvingslijst IC 18/03/2018, Overzichtslijst volgens programmanummer IC 18/03/2018, Volledige uitslag IC Zwevegem 18/03/2018, KZK-uitslag IC Zwevegem 18/03/2018
Reeds Ingeschreven: Carlu Elias, Desmet Xaro, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Aelvoet Willem , Christiaens Marloes, Desmet Milan, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Meuleman Mathis, Christiaens Jutta, Taveirne Alexx
Official(s): Tydtgat Sofie
Trainer(s): Dewulf Bart, Jacobs Daphne, Derous Sanne
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW 1 - CW 2 - CW 3
Zwembad: S+R Olympia Brugge          Uiterste Inschrijfdatum: 01/03/2018
Bijlages: Voorprogramma 10032018, Overzicht op namen 10032018, Namenlijst 10032018, Opvolgingslijsten 10032018, Volledige uitslag West-Vlaanderen sprint 10/03/2018, KZK_uitslag West-Vlaanderen sprint
Reeds Ingeschreven: Matthys Robbe, Verschuere Lucas, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Matthys Niels, Knockaert Finn, Verbrugge Lucas, Christiaens Marloes, Matthys Annelien, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Knockaert Eppojan, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas, Maes Kato, Christiaens Jutta, Pappyn Ella
Official(s): Tydtgat Sofie
Trainer(s): Herreman Kurt, Derous Sanne
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW 2 en CW 3 - maximum 3 wedstrijden aanduiden!

Februari

Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 06/02/2018
Bijlages: UItslag vrijdag 23/02/18 AM, UItslag vrijdag 23/02/18 PM, Uitslag zaterdag AM, Uitslag zaterdag PM, , KZK-uitslag VK 2018
Reeds Ingeschreven:
Official(s): Vanhaeke Heidi, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Duck Chantal, Dewulf Bart, Herreman Kurt
Afgevaardigde(n): Vanhaeke Heidi, Lawaese Sylvie
Extra Informatie: 23-24-25 februari 2018 Wedstrijd op selectie limiettijden nodig
Zwembad: Zwembad Zwevegem          Uiterste Inschrijfdatum: 08/02/2018
Bijlages: Voorprogramma 18/02/2018 Zwevegem, Overzichtslijst volgens programma 18/02/18, Namenlijst 18/02/2018, Opvolgingslijsten 18/02/2018, Volledige uitslag Zwevegem 18/02/2018, KZK-uitslag Zwevegem 18/02/2018
Reeds Ingeschreven: Meulemans Thijs, Verschuere Lucas, Desmet Xenia, Nollet Ralph, Aelvoet Willem , Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Meuleman Mathis, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas
Official(s):
Trainer(s): Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3
Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 24/01/2018
Bijlages: Uitslag vrijdag PM, Uitslag zaterdag AM, Uitslag zaterdag PM, Uitslag zondag AM, Uitslag zondag PM, KZK-uitslag VJK 2018
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Duck Chantal, Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n): Oosterlynck An
Extra Informatie: 9 - 10 - 11 februari 2018 - Wedstrijd op selectie limiettijden nodig
Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 17/01/2018
Bijlages: Voorprogramma AIYSC, Limieten AIYSC, Uitslag DAG 1, KZK-uitslag AIYSC, Uitslag DAG 2, Uitslag DAG 3
Reeds Ingeschreven: Derez Matthias, Cokelaere Matthijs, Samyn Jonas, Desmet Xaro, Labaere Levi
Official(s): De Wasch Eva
Trainer(s): Duck Chantal, Dewulf Bart
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: wedstrijd voor KZK T-Team/KZK-Team/CW1
Zwembad: Stedelijk zwembad Veurne          Uiterste Inschrijfdatum: 26/01/2018
Bijlages: Voorprogramma IC 04/02/2018, Inschrijflijst IC Veurne 04/02, Namenlijst Veurne 04/02, Overzichtslijst volgens programmanummer Veurne 04/02, Uitslag interprovinciaal criterium Veurne 04/02/18, KZK-uitslag Veurne 04/02/2018
Reeds Ingeschreven: Meulemans Thijs, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Verbrugge Henri, Meuleman Mathis, Knockaert Eppojan
Official(s):
Trainer(s): Mattens Judith, Derous Sanne
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3
Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 17/01/2018
Bijlages: Voorprogramma AIYSC, Limieten AIYSC, Wedstrijdreglement AIYSC
Reeds Ingeschreven: Heyerick Axel, Derez Matthias, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mestdagh Arne, Samyn Jonas, Desmet Xaro, Nollet Ralph, Labaere Levi, Vandendorpe Florence
Official(s): Heyerick Dieter, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Duck Chantal, Dewulf Bart
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie
Extra Informatie: Wedstrijd voor KZK T-Team/KZK-Team/CW1
Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 17/01/2018
Bijlages: Ingekleurd wedstrijdprogramma AIYSC, Limieten AIYSC, Wedstrijdreglement, Inschrijvingslijsten AIYSC, Overzichtslijsten volgens programmanummer AIYSC, Opvolgingslijsten AIYSC
Reeds Ingeschreven: Heyerick Axel, Descamps Axelle, Heyerick Jens, Desmet Xaro, Nollet Ralph
Official(s): Heyerick Dieter
Trainer(s): Duck Chantal, Dewulf Bart
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor KZK T-Team/KZK-Team/CW1

Januari

Zwembad: Zwembad Magdalena Kortrijk          Uiterste Inschrijfdatum: 19/01/2018
Bijlages: Voorprogramma, Inschrijflijst Clubkampioenschap KZK 2018, Namenlijst Clubkampioenschap KZK 2018, KZK-uitslag KZK Clubkampioenschap 2018, Uitslag PACO wedstrijd 28/01/2018, Volledige uitslag KZK Clubkampioenschap 2018
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Dewulf Gillian, Heyerick Axel, Derez Matthias, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Vermoere Sarah, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Carlu Elias, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Matthys Robbe, Debooser Thibaut, Verschuere Lucas, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Matthys Niels, Nollet Ralph, Lemaire Nathan, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Milan, Matthys Annelien, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Meuleman Mathis, Labaere Levi, Knockaert Eppojan, Decupere Cedric, Vervaet Irene, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence, Maes Kato, Vaernewyck Xander
Official(s): Heyerick Dieter, Tydtgat Sofie, De Wasch Eva, Versyck Sabrina, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Duck Chantal, Jacobs Daphne
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie, Oosterlynck An
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team 100 m VS verplichte deelname
Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 08/01/2018
Bijlages: Limiettijden FSC 2018, Inschrijvingsmodaliteiten FSC 2018, Inschrijvingslijst FSC 2018, Overzichtslijst volgens programma FSC 2018, KZK-uitslag FSC 2018, Ingekleurd programma FSC 2018
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Duck Chantal, Herreman Kurt
Afgevaardigde(n): Vandommele Dominique
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie - limiettijden nodig
Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 31/12/2017
Bijlages: Voorprogramma Grote Prijs Pepermans 2018, Overzichtslijst volgens namen Pepermans 2018, Namenlijst Pepermans 2018, Opvolglijsten Pepermans 2018, Volledige uitslag GP Pepermans 2018, KZK uitslag GP Pepermans 2018
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n): Oosterlynck An
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie van de trainers ifv VJK 2018

December

Zwembad: Stedelijk zwembad Torhout          Uiterste Inschrijfdatum: 19/12/2017
Bijlages: Voorprogramma TZT 28/12/2017, Inschrijflijst TZT 28/12/2017, Opvolglijsten TZT 28/12/17, Overzichtslijst volgens programmanummer, Volledig uitslag 28122017, KZK uitslag 28122017
Reeds Ingeschreven:
Official(s): Tydtgat Sofie
Trainer(s): Duck Chantal, Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n): Oosterlynck An
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie van de trainers ifv eventueel nog te behalen limieten
Zwembad: Zwembad Magdalena Kortrijk          Uiterste Inschrijfdatum: 18/12/2017
Bijlages: Voorprogramma laatste kans KZK 26/12/2017, Overzichtslijst volgens namen LK26122017, Opvolgingslijsten LK26122017, KZK-uitslag LK26122017, Wedstrijdprogramma LK26122017, Volledige uitslag Laatste kans 26/12/2017
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Derez Matthias, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Vermoere Sarah, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Lemaire Nathan, Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Meuleman Mathis, Labaere Levi, Decupere Cedric, Vervaet Irene, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence, Maes Kato, Vaernewyck Xander
Official(s): Heyerick Dieter, Tydtgat Sofie, Parmentier Brecht, De Wasch Eva
Trainer(s): Duck Chantal, Dewulf Bart
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team

November

Zwembad: Zwembad Ter Borcht Meulebeke          Uiterste Inschrijfdatum: 16/11/2017
Bijlages: Volledige uitslag Meulebeke 26/11/2017, KZK-uitslag Meulebeke 26/11/2017, , ,
Reeds Ingeschreven: Descamps Axelle, Carlu Elias, Desmet Xenia, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Milan, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Maes Kato
Official(s):
Trainer(s): Herreman Kurt
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW2-CW3-CW1 (indien limieten nodig) - Jeugdteam B
Zwembad: Stedelijk Zwembad Ieper          Uiterste Inschrijfdatum: 05/12/2017
Bijlages: Uitslag PACO wedstrijd Ieper
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie:
Zwembad: Frankenbad          Uiterste Inschrijfdatum: 10/11/2017
Bijlages: Uitslag vrijdag reeksen Bonn 2017, Uitslag zaterdag reeksen Bonn 2017, Uitslag zaterdag finales Bonn 2017, Uitslag zondag reeksen Bonn 2017, Uitslag zondag finales Bonn 2017, KZK-uitslag Bonn 2017
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Duck Chantal, Dewulf Bart
Afgevaardigde(n): Dewulf Bart
Extra Informatie: Wedstrijd voor Jeugdteam A - KZK-team - KZKT-team
Zwembad: Piscine communale d'Embourg          Uiterste Inschrijfdatum: 09/11/2017
Bijlages: Uitnodiging en programma Embourg, Inschrijflijst Embourg, Opvolglijsten Embourg, Tijdsindeling wedstrijden, Volledige uitslag Criterium d'hivers Embourg, KZK-uitslag Embourg 2017
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor lange afstand op selectie trainers - lange afstand op zaterdagvoormiddag
Zwembad: Zwembad Rozebroeken Gent          Uiterste Inschrijfdatum: 01/11/2017
Bijlages: UItslag zaterdag reeksen, Uitslag zaterdag finales, Uitslag zondag reeksen, Uitslag zondag finales, KZK-uitslag BK 25m 2017
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Duck Chantal, Herreman Kurt
Afgevaardigde(n): Dewulf Bart
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie - limiettijden nodig
Zwembad: S+R Olympia Brugge          Uiterste Inschrijfdatum: 26/10/2017
Bijlages: Voorprogramma, Inschrijvingslijsten 05/11/2017 Brugge, Opvolgingslijsten 05/11/2017 Brugge, Overzicht inschrijvingen volgens programmanummer, Volledige uitslag Brugge 05/11/2017, KZK-uitslag Brugge 05/11/2017
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Vermoere Sarah, Carlu Elias, Debooser Thibaut, Verschuere Lucas, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Aelvoet Willem , Parmentier Marie-Julie, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Meuleman Mathis, Duyvejonck Thomas
Official(s): Tydtgat Sofie, Parmentier Brecht
Trainer(s): Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW2-CW3-Jeugdteam

Oktober

Zwembad: Zwembad Magdalena Kortrijk          Uiterste Inschrijfdatum: 19/10/2017
Bijlages: Voorprogramma, Lijst inschrijvingen IC 29/10/2017, Volleidge uitslag IC 29/10/2017, KZK-uitslag IC 29/10/2017,
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Derez Matthias, Meulemans Thijs, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Vermoere Sarah, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Matthys Robbe, Debooser Thibaut, Verschuere Lucas, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Matthys Niels, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Matthys Annelien, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Meuleman Mathis, Labaere Levi, Knockaert Eppojan, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence, Maes Kato
Official(s): Heyerick Dieter, Mattens Judith, Parmentier Brecht, De Wasch Eva, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Duck Chantal
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie, Desmet Filiep
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team
Zwembad: S+R Olympia Brugge          Uiterste Inschrijfdatum: 11/10/2017
Bijlages: Voorprogramma en reglement, Uitslag PK 2017 zondag 22 okt 2017, KZK uitslag PK 2017
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Derez Matthias, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Matthys Robbe, Debooser Thibaut, Verschuere Lucas, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Matthys Niels, Lemaire Nathan, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Matthys Annelien, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Labaere Levi, Vandendorpe Florence
Official(s): Heyerick Dieter, Guillemyn Vincent, Parmentier Brecht, De Wasch Eva
Trainer(s): Herreman Kurt, Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team
Zwembad: S+R Olympia Brugge          Uiterste Inschrijfdatum: 11/10/2017
Bijlages: Voorprogramma en reglement, Inschrijflijst PK 2017, Overzichtslijst volgens programmanummer, Formulier tussentijden PK 2017, Ingekleurd programma, Uitslag PK zaterdag 21/10/17
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Derez Matthias, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Vermoere Sarah, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Parmentier Marie-Julie, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Labaere Levi, Decupere Cedric, Vandendorpe Florence
Official(s): Heyerick Dieter, Tydtgat Sofie, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Duck Chantal, Dewulf Bart, Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team
Zwembad: Stedelijk zwembad Tielt          Uiterste Inschrijfdatum: 05/10/2017
Bijlages: Voorprogramma en reglement, Inschrijvingslijst KZK 400 m van Tielt, Overzichtslijst volgens programmanummer, , Volledige uitslag 400 m van Tielt, KZK uitslag
Reeds Ingeschreven: Descamps Axelle, Verhelle Maegen, Debooser Thibaut, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Aelvoet Willem , Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Meuleman Mathis
Official(s):
Trainer(s): Duck Chantal, Dewulf Bart
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3

September

Zwembad: Stedelijk Zwembad Ieper          Uiterste Inschrijfdatum: 14/09/2017
Bijlages: Voorprogramma, Inschrijvingslijst KZK IC Ieper 24092017, Volledige uitslag, KZK-uitslag, Ingekleurd programma
Reeds Ingeschreven: Descamps Axelle, Desmet Xaro, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Verbrugge Lucas, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri
Official(s): Tydtgat Sofie
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW2-CW3-CW1 (indien limieten nodig) - Jeugdteam B