Wedstrijden

Wedstrijden

Bericht aan de ouders! 
Elke zwemmer die niet kan deelnemen aan een wedstrijd omwille van ziekte, bezorgt een medisch attest voor de wedstrijddag(en) op het secretariaat. Dit attest dient ten laatste op de dag na de wedstrijd ingediend te worden. Bij gebrek aan een medisch attest dient de zwemmer alle inschrijvingsgelden te vergoeden en wordt ook een boete aangerekend van 15,00 euro per race.
Alle voorprogramma's, inschrijvingen en de uitslagen van de wedstrijden kunnen jullie hieronder raadplegen 
TIP: Elke zwemmer kan zijn eigen besttijden altijd raadplegen via Swimrankings.
TIJDIG INSCHRIJVEN: let altijd op de uiterste inschrijfdatum op de website. Na het overschrijden van deze datum sluiten de inschrijvingen af. Het is niet de datum vermeld op het voorprogramma die telt, het sportsecretariaat van KZK moet de inschrijvingen nog kunnen verwerken en doorgeven aan de organisatie.

Juli

Zwembad: Piscine Olympique Helios Charleroi          Uiterste Inschrijfdatum: 08/07/2019
Bijlages: Wedstrijdprogramma + limiettijden BK Cat WE 2 2019
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie - limiettijden nodig
Zwembad: Zwembad Sportcentrum Genk          Uiterste Inschrijfdatum: 30/06/2019
Bijlages: Wedstrijdprogramma + limiettijden BK Cat WE1 2019
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie limiettijden
Zwembad: Zwembad Sportcentrum Genk          Uiterste Inschrijfdatum: 30/06/2019

Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW3-CW2-Jeugdteam (selectie)
Zwembad: Zwembad Zwevegem          Uiterste Inschrijfdatum: 26/06/2019

Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW3

Juni

Zwembad: Het Badhuis          Uiterste Inschrijfdatum: 11/02/2019

Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team

Mei

Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 24/04/2019
Bijlages: Wedstrijdprogramma + limiettijden BK OPEN 2019
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie - limiettijden nodig, op zondag beperkte selectie (galafeest op zaterdag)
Zwembad: Stedelijk zwembad Tielt          Uiterste Inschrijfdatum: 01/05/2019
Bijlages: Voorprogramma 11 en 12/05/19 Tielt
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team maximum 4 starts over de ganse zondag heen
Zwembad: Stedelijk zwembad Tielt          Uiterste Inschrijfdatum: 01/05/2019
Bijlages: Voorprogramma 11 en 12/05/19
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW3 en Jeugdteam Max. aantal starten per zwemmer : 9- en 10-jarigen: 1 ; 11- en 12-jarigen: 2
Zwembad: Zwembad Zwevegem          Uiterste Inschrijfdatum: 24/04/2019

Reeds Ingeschreven:
Official(s): Parmentier Brecht
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team

April

Zwembad: Stedelijk zwembad Veurne          Uiterste Inschrijfdatum: 17/04/2019
Bijlages: Voorprogramma 28/04/2019
Reeds Ingeschreven: Verbrugge Henri, Meuleman Mathis
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3
Zwembad: Piscine Lycee Technique Ettelbruck          Uiterste Inschrijfdatum: 11/04/2019

Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie - limiettijden nodig
Zwembad: Pieter van den Hoogenband zwemstadion          Uiterste Inschrijfdatum: 27/03/2019
Bijlages: Bepalingen Swimcup Eindhoven 2019, Wedstrijdprogramma Swimcup Eindhoven 2019, Limiettijden Swimcup Eindhoven 2019
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie KZK T-Team

Maart

Zwembad: Zwembad Zwevegem          Uiterste Inschrijfdatum: 06/03/2019

Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3
Zwembad: S+R Olympia Brugge          Uiterste Inschrijfdatum: 25/02/2019
Bijlages: Voorprogramma 09/03/19
Reeds Ingeschreven: Descamps Axelle, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Verschuere Lucas, Desmet Xenia, Knockaert Finn, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Meuleman Mathis, Knockaert Eppojan, Maes Kato, Pappyn Ella, Matthew Ide, Dejonckheere Merel, Vincke Wilma, Feys Jonah, Desmet Xyano, Meuleman Simon
Official(s): Guillemyn Vincent, Jacobs Daphne, Maes Joachim
Trainer(s): Herreman Kurt
Afgevaardigde(n): Vandommele Dominique
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1 (selectie)-CW2-CW3 / 9-en 10-jarigen maximaal 2 wedstrijden, 11 jaar en ouder maximaal drie wedstrijden
Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 18/02/2019
Bijlages: Wedstrijdprogramma VK 2019, Limiettijden VK 2019
Reeds Ingeschreven:
Official(s): Vanhaeke Heidi
Trainer(s): Duck Chantal, Dewulf Bart, Herreman Kurt
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie - limiettijden

Februari

Zwembad: Zwembad Zwevegem          Uiterste Inschrijfdatum: 10/02/2019
Bijlages: Voorprogramma 24/02/2019, Inschrijfbevestiging 24/02/2019, Overzicht volgens programmanummer 24/02/19, Namenlijst 24/02/19, Opvolgingslijsten 24/02/19
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Meuleman Mathis, Labaere Levi, Knockaert Eppojan, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence, Maes Kato, Christiaens Jutta, Pappyn Ella, Lemaire Yaron, Decock Maaike, Dejonckheere Merel, Baelen Lukas
Official(s): Vanhaeke Heidi, Guillemyn Vincent, Tydtgat Sofie, Parmentier Brecht, De Wasch Eva, Maes Joachim
Trainer(s): Duck Chantal, Herreman Kurt, Vandommele Dominique
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team (aflossingsploegen op de inschrijflijst kunnen nog wijzigen op de dag zelf)
Zwembad: Stedelijk zwembad Veurne          Uiterste Inschrijfdatum: 06/02/2019
Bijlages: Voorprogramma 17/02/2019, Inschrijfbevestiging IC Veurne 17/02/2019, Namenlijst Veurne 17/02/2019, Overzicht volgens programmanummer 17/02/2019, Opvolgingslijsten Veurne 17/02/2019
Reeds Ingeschreven: Desmet Xaro, Verschuere Lucas, Desmet Xenia, Knockaert Finn, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Meuleman Mathis, Knockaert Eppojan, Christiaens Jutta, Pappyn Ella, Matthew Ide, Baelen Lukas
Official(s): Vandommele Dominique
Trainer(s): Herreman Kurt
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3 (aflossingsploegen op de inschrijflijst kunnen nog wijzigen op de dag zelf)
Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 28/01/2019
Bijlages: Uitslag 09/02/19 AM, Uitslag 09/02/19 PM, Uitslag 10/02/19 AM, Uitslag 10/02/19 PM, KZK-uitslag VJK 2019,
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Duck Chantal, Guillemyn Vincent
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie

Januari

Zwembad: Zwembad Magdalena Kortrijk          Uiterste Inschrijfdatum: 14/01/2019
Bijlages: KZK-uitslag Clubkampioenschap 27/01/19, Volledige uitslag Clubkampioenschap 27/01/19, Uitslag webpagina, , ,
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Carlu Elias, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Lemaire Nathan, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Meuleman Mathis, Labaere Levi, Knockaert Eppojan, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence, Maes Kato, Christiaens Jutta, Pappyn Ella, Lemaire Yaron, Verelzen Robbe, Decock Maaike, Matthew Ide, Vaernewyck Xander, Dejonckheere Merel
Official(s): Heyerick Dieter, Tydtgat Sofie, De Wasch Eva
Trainer(s): Dewulf Bart
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor KZK T-Team/KZK-Team/KZK Jeugdteam/CW1/CW2/CW3 iedereen zwemt verplicht 100 m vrije slag + 1 wedstrijd naar keuze
Zwembad: Zwembad Magdalena Kortrijk          Uiterste Inschrijfdatum: 20/01/2019
Bijlages: Uitslag PACO Kortrijk 27/01/2019 (webversie), Uitslag PACO Kortrijk 27/01/2019 (pdf), ,
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie:
Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 04/01/2019
Bijlages: Inschrijfbevestiging lange afstand VJK 2019, Volledige uitslag VJK lange afstand 2019, KZK-uitslag VJK lange afstand 2019
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie - limiettijden
Zwembad: Zwembad Wezenberg Antwerpen          Uiterste Inschrijfdatum: 23/12/2018
Bijlages: Volledige uitslag GP Pepermans 2019, KZK-uitslag GP Pepermans 2019, , , ,
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Dewulf Bart
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie ifv nog te behalen limieten - zwemmers met startpremie Belgische kampioenen

December

Zwembad: Zwembad Magdalena Kortrijk          Uiterste Inschrijfdatum: 16/12/2018
Bijlages: Voorprogramma 26/12/2018, inschrijflijst Laatste kans Kortrijk 26/12/18, Namenlijst 26/12/2018, Overzichtslijst volgens programmanummer 26/12/2018, Wedstrijdprogramma Laatste Kans 26/12/2018, Opvolgingslijsten 26/12/2018
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Verhelle Maegen, Debooser Thibaut, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Cokelaere Marit, Aelvoet Willem , Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Duyvejonck Thomas, Maes Kato, Christiaens Jutta, Pappyn Ella, Lemaire Yaron
Official(s): Dewulf Bart, Heyerick Dieter, Parmentier Brecht
Trainer(s): Duck Chantal
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team
Zwembad: Zwembad Magdalena Kortrijk          Uiterste Inschrijfdatum: 16/12/2018
Bijlages: Voorprogramma 26/12/2018, Volledige uitslag LK 26/12/2018, KZK-uitslag LK 26/12/2018
Reeds Ingeschreven: Devoldere Henri, Heyerick Axel, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Cokelaere Marit, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Labaere Levi, Knockaert Eppojan, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence, Maes Kato, Christiaens Jutta, Pappyn Ella, Lemaire Yaron, Verelzen Robbe
Official(s): Dewulf Bart, Heyerick Dieter, De Wasch Eva
Trainer(s): Duck Chantal
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team

November

Zwembad: Stedelijk Zwembad Ieper          Uiterste Inschrijfdatum: 25/11/2018
Bijlages: Uitslag PACO wedstrijd Ieper
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie:
Zwembad: Stedelijk Zwembad Oostende          Uiterste Inschrijfdatum: 10/11/2018
Bijlages: Voorprogramma 24/11/2018, Inschrijfbevestiging Oostende 24/11/2018, Opvolglijsten Oostende 24/11/2018, Overzichtslijst volgens programmanummer Oostende 24/11/2018, Ingekleurd programma Oostende 24/11/2018
Reeds Ingeschreven: Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Desmet Xenia, Desmet Xyla, Desmet Xaria
Official(s): Vandommele Dominique
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3
Zwembad: Stedelijk Zwembad Oostende          Uiterste Inschrijfdatum: 10/11/2018
Bijlages: Voorprogramma 24/11/2018, Volledige uitslag GP Oostende 2018, KZK-uitslag GP Oostende 2018
Reeds Ingeschreven: Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Desmet Xenia, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Duyvejonck Thomas, Pappyn Ella, Verelzen Robbe
Official(s): Vandommele Dominique
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3
Zwembad: Frankenbad          Uiterste Inschrijfdatum: 01/11/2018
Bijlages: Uitslag reeksen vrijdag Bonn 2018, Uitslag reeksen zaterdag Bonn 2018, Uitslag finales zaterdag Bonn 2018, Uitslag reeksen zondag Bonn 2018, Uitslag finales zondag Bonn 2018, KZK-uitslag Bonn 2018
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s): Duck Chantal
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: wedstrijd voor KZK T-Team/KZK-Team/KZK Jeugdteam
Zwembad: Zwembad Rozebroeken Gent          Uiterste Inschrijfdatum: 15/10/2018
Bijlages: KZK-uitslag BK 25 m 2018, Volledige uitslag BK 25 m 2018, , , ,
Reeds Ingeschreven:
Official(s): Guillemyn Vincent
Trainer(s): Duck Chantal, Herreman Kurt
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd op selectie - limiettijden nodig

Oktober

Zwembad: Zwembad Magdalena Kortrijk          Uiterste Inschrijfdatum: 15/10/2018
Bijlages: Voorprogramma 28/10/2018, Overzicht inschrijvingen per programmanummer 28/10/18, Namenlijst 28/10/2018, Opvolgingslijsten 28/10/2018, KZK-uitslag 28/10/2018, Volledige uitslag 28/10/2018
Reeds Ingeschreven: Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Carlu Elias, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Verschuere Lucas, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Lemaire Nathan, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Meuleman Mathis, Labaere Levi, Knockaert Eppojan, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence, Maes Kato, Christiaens Jutta, Pappyn Ella, Lemaire Yaron, Verelzen Robbe
Official(s): Heyerick Dieter, Mattens Judith, Tydtgat Sofie, Parmentier Brecht, De Wasch Eva, Versyck Sabrina, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Duck Chantal
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW 1 - CW 2 - CW3 - KZK Jeugdteam - KZK Team - KZK T Team
Zwembad: S+R Olympia Brugge          Uiterste Inschrijfdatum: 08/10/2018
Bijlages: Voorprogramma Provinciale kampioenschappen, KZK-uitslag PK 2018, Volledige uitslag PK 2018
Reeds Ingeschreven: Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Verschuere Lucas, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Aelvoet Willem , Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Labaere Levi, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence, Maes Kato, Christiaens Jutta, Pappyn Ella, Verelzen Robbe
Official(s): Heyerick Dieter, Vanhaeke Heidi, Guillemyn Vincent, Vandommele Dominique, De Wasch Eva
Trainer(s): Herreman Kurt
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team - KZKT-team
Zwembad: S+R Olympia Brugge          Uiterste Inschrijfdatum: 08/10/2018
Bijlages: Voorprogramma Provinciale kampioenschappen, Inschrijfbevestiging PK 2018, Overzicht volgens programmanummer PK 2018, Opvolgingslijsten PK 2018, Namenlijst PK 2018, Wedstrijdprogramma PK 2018
Reeds Ingeschreven: Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Verbrugge Henri, Labaere Levi, Knockaert Eppojan, Decupere Cedric, Vandendorpe Florence, Pappyn Ella, Verelzen Robbe
Official(s): Vanhaeke Heidi, Guillemyn Vincent, Vandommele Dominique, De Wasch Eva, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Duck Chantal, Herreman Kurt
Afgevaardigde(n): Lawaese Sylvie
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1-CW2-CW3-Jeugdteam-KZK-team-KZKT-team
Zwembad: Zwembad Ter Borcht Meulebeke          Uiterste Inschrijfdatum: 01/10/2018
Bijlages: KZK-uitslag Meulebeke 14/10/2018, Volledige uitslag 14/10/2018, , ,
Reeds Ingeschreven: Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Carlu Elias, Desmet Xaro, Verschuere Lucas, Desmet Xenia, Lemaire Nathan, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Duyvejonck Thomas, Maes Kato, Christiaens Jutta, Pappyn Ella, Lemaire Yaron
Official(s): De Wasch Eva, Versyck Sabrina
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW1 - CW2 - CW3
Zwembad: Stedelijk zwembad Tielt          Uiterste Inschrijfdatum: 24/09/2018
Bijlages: Voorprogramma 400 m Tielt, Inschrijfbevestiging 400 m van Tielt 20181007, Overzichtslijst volgens programma 20181007, Namenlijst 20181007, KZK uitslag Tielt 07/10/2018, Volledige uitslag Tielt 07/10/2018
Reeds Ingeschreven: Heyerick Axel, Meulemans Thijs, Remmery Anice, Descamps Axelle, Cokelaere Matthijs, Heyerick Jens, Mattens Edith, Mestdagh Arne, Guillemyn Lucas, Samyn Jonas, Verhelle Maegen, Desmet Xaro, Debooser Thibaut, Libbrecht Emma, Desmet Xenia, Deblauwe Victor, Cokelaere Marit, Aelvoet Willem , Knockaert Finn, Parmentier Marie-Julie, Verbrugge Lucas, Vandromme Lore, Christiaens Annabel, Christiaens Marloes, Desmet Xyla, Desmet Xaria, Labaere Levi, Knockaert Eppojan, Decupere Cedric, Duyvejonck Thomas, Vandendorpe Florence, Maes Kato, Lemaire Yaron
Official(s): Guillemyn Vincent, Vandommele Dominique, Tydtgat Sofie, De Wasch Eva, Gaillez Sabrina
Trainer(s): Herreman Kurt, Vanhaeke Heidi
Afgevaardigde(n): Desmet Filiep
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW 1 - CW 2 - CW3 - KZK Jeugdteam - KZK Team - KZK T Team (enkel 400 m VS)
Zwembad: Stedelijk zwembad Tielt          Uiterste Inschrijfdatum: 24/09/2018
Bijlages: Voorprogramma 400 m Tielt
Reeds Ingeschreven: Verbrugge Henri, Christiaens Jutta, Pappyn Ella
Official(s):
Trainer(s): Vanhaeke Heidi
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: Wedstrijd voor CW3 - KZK Jeugdteam 9-10 jarigen enkel 400 m VS
Zwembad: Stedelijk zwembad Tielt          Uiterste Inschrijfdatum: 06/10/2018
Bijlages: Uitslag PACO-wedstrijd Tielt 06/10/2018
Reeds Ingeschreven:
Official(s):
Trainer(s):
Afgevaardigde(n):
Extra Informatie: